Lietuvos ornitologų draugijos forumas

Visiems, kas domisi paukščiais
Dabar yra 2024-04-16 06:48 (Ant)

Visos datos yra UTC+02:00




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 513 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-27 09:53 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-12-01 13:49 (Ket)
Pranešimai: 23
ai, gal ir aš prisistatysiu :)
Neesu užkietėjęs paukščių stebėtojas, kaip kad dauguma jūsų :)
bet visada su susidomėjimu stebiu kas vyksta aplink.
Sodyboje, kur dabar laikinai gyvenu, atskrenda daug įvairių paukščių, kuriuos ne visada pamatysi mieste. O ir šiaip, paukščių čiulbėjimas mielas mano ausiai. Tikrai neatpažinčiau daugelio rūšių, bet va vakar prie pirtelės mačiau kėkštą :) O kartą nakvynei teko dalintis viena Neries sala su į pietus traukiančiomis žąsimis :)
Pernai nesėkmingai mėginau gelbėti čiurlį, kurį radau saulaužytu sparnu...
Nors pr. Kazlauskas ir sakė, kad niekur pasaulyje niekas to nedaro, nes beviltiška..
Na o šiaip mano didesnieji pomėgiai yra astronomija ir oreivystė (pats beveik paukštis). Dirbu optikos salone, pardavinėju žiūronus, monoklius ir teleskopus.
tai pradžiai tiek


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 07:49 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-11-11 11:38 (Pen)
Pranešimai: 1694
Miestas: Trakai
Gal noreciau ir as prisistatyti,esu Egle,ilga laika vilniete,o dabar jau greit metai kaip gyvenu Trakuose.Pagal profesija su ornitologija ar biologija neturiu nieko bendro,net jokiu bureliu mokykloj nelankiau :oops: ,o pauksciais susidomejau pries kokius 3 metus,ir vis per tuos bastymusis gamtoj :) .Man dar labai nedrasu cia rasyti,esu pradinuke,labiau mokausi is jusu,nei turiu ka pasakyti :oops: ,bet gal busit atlaidus...Turiu ivairiu pomegiu,sportuoju,myliu muzika,menus,domiuosi filosofija ir teologija,laikau suni ir katina.Suo ir yra didysis palydovas laukuose ir miskuose,vienai butu nedrasu(tiesa,kartais pauksciukus pabaido :evil: ,bet siaip ji gana tyli).Tai gal tiek,bukit supratingi,jei kur nugrybausiu :oops: ...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 08:11 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-01-02 21:28 (Sek)
Pranešimai: 596
Miestas: Vilnius
Šaunuolė Egle, viskas ok :)
čia mūsų nemažai neprofesionalių ornitologijoje :wink:
Gerų tau gamtos stebėjimų :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 08:15 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-12-30 10:17 (Pen)
Pranešimai: 2435
Miestas: Klaipėda
Vienas iš tokių " neprofesionalų " kiek žinau, yra Krister Castren :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 08:25 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-05-28 12:37 (Pen)
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Vienas iš tokių " neprofesionalų " kiek žinau, yra Krister Castren :lol:
Ir Vytautas Jusys, ir rex... :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 08:27 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-11-28 15:22 (Pir)
Pranešimai: 1244
Miestas: Vilnius
o aš ko gero didžiausias frofesionalas :oops: :oops: :lol: net 60 rūšių jau pažinau :shock: :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 08:56 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-12-30 10:17 (Pen)
Pranešimai: 2435
Miestas: Klaipėda
Cituoti:
Ir Vytautas Jusys, ir rex... :lol:
Na, manau, Vytautas tikrasis profas,nes dirba ir pragyvena iš paukščių :)
Aš irgi negaliu savęs priskirti prie mėgėjų, nes VU studijavau ornitologiją, o diplominis darbas buvo apie Nemuno deltos smulkiąją ornitofauną. Tiesa, tas buvo senokai, bet paukščių į žuvis taip pilnai ir neiškeičiau.. :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 09:12 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-06-12 13:18 (Šeš)
Pranešimai: 892
Miestas: Ventės Ragas
Gerai dabar pradedantiesiems - bet kada gali paklausti daugiau nusimanančių apie paukščius. O aš kai pradėjau rimtai (ta prasme stebėjimus užsirašinėti) 1977 metais (būdamas 7 klasėj) stebėti paukščius - jokio mokytojo neturėjau. Pirma knyga - SPARNUOČIŲ NAMAI. Visur ją nešiodavaus. Visus paukščius išmokau pažinti pats.
Ir manau, kad dauguma profų ornitologų nedrįsta dalyvauti forume ar maratone. Matyt bijo suklysti.
PS. Kiek žinau Krister Castren anksčiau Suomijoje dirbo paukščių žiedavimo stotyje. Taigi - profas. :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 09:48 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-11-11 11:38 (Pen)
Pranešimai: 1694
Miestas: Trakai
Tiesa pasakius,as ir pradejau kaip tas eziukas ruke.Kompo dar neturejau,budama visiskas asfalto vaikas pazinojau tik varna :oops: :) ,tiesa,kaip tik nusipirkau Kurlaviciaus vadova(aciu jums,rex),bandziau ziureti,is pradziu tik didelius paukscius,nes maziukai buvo visi vienodi :P :oops: .Bendraminciu irgi nelabai buvo,is kur tie mokytojai...Jau dabar,kai foruma atradau,tai prasysiu pabuti mokytojais :oops: .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 10:17 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-01-02 21:28 (Sek)
Pranešimai: 596
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Ir manau, kad dauguma profų ornitologų nedrįsta dalyvauti forume ar maratone. Matyt bijo suklysti.:lol:
Labai taikliai pastebėta...žinau, nes kai prašydavau pakoncultuoti apie to ar ano paukštelio balsą, sulaukdavau diplomatišką atsakymą:wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 10:30 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-07 23:53 (Pir)
Pranešimai: 1533
Miestas: Umea, Svedija
Taip Vytai pazystamas jausmas :wink: As irgi po miskus trankiausi su ta pacia knyga :roll: . O Eglei noriu palinketi nesikuklinti, nes siame forume tikrai tik ant vienos rankos pirstu galima suskaiciuoti tuos kurie yra tikri profai, visi kiti megejai, ir tikrai "nesikandzioja". Kiek galesim tiek padesim :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04 12:56 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-12-30 10:17 (Pen)
Pranešimai: 2435
Miestas: Klaipėda
Skirtumas tik tas,kad profesionalai daro mažiau klaidų, bet jeigu bijai vilko ar klaidų tai geriau į mišką neik :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05 16:25 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-04-04 14:41 (Ant)
Pranešimai: 21
Miestas: Akmenė
Na, kad jau sugalvojau prisiregistruoti šiame forume, tai reikia ir prisistatyti.... Esu Alvydas Urbonas kilimo nuo Šiaulių, mokausi LŽŪU miškų fakulteto II magistratūros kurse. Paukščiais susidomėjau tikrai ne vakar :) Gamtos link pradėjau sukti nuo 9 klasės - paukščiai ir žvėrys jau tada buvo mano silpnybė (na ir dar žvejyba 8) ) kelioliką kartų teko pabuvoti Ventės Rage, porą metų žiedavau paukščius savarankiškai ir po čigoniško gyvenimo etapo nusėdau Akmenėje, čia darbuojuosi Kamanų rezervate biologu. Tikiuosi maloniai pabendrausime :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-10 16:19 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-04-05 20:27 (Tre)
Pranešimai: 902
Sveiki,
Esu Igoris iš kauno - abiturientas, kurio pomėgių spektras labai platus (tai ir yra didžiausia mano problema). Paukščiais, o ypač plėšraisias susidomėjau 2003, kai pamačiau miške mažojo apuoko jauniklį (bent galvoju, kad ten jis :D). Šiaip gamta patinka nuo mažens, nes visas vasaras praleisdavau kaime - tarp miškų ir ežerų. Gaila, tačiau neturiu galimybės daug laiko praleisti miškuose, be to vienam tai ganėtinai nuobodu (norisi draugijos - dėl to ir įstojau į LOD 2004 ar 2005 - nepamenu :), gal čia pavyks susirasti bendraminčių), o bendraminčių ne tiek jau daug, o tiksliau kaune nė vieno dar nežinau. Todėl dažniausiai esu pasyvus stebėtojas, laukiantis progos, kuri pasitaiko tada, kai būnu kaime. Tai tiek apie mane... Eilinis paprastas žmogelis, norintis suprasti ir pajusti gamtą ne per TV ar kitų žmonių pasakojimus, o tiesiogiai. Todėl visąlaik būsiu dėkingas, sulaukęs kokių pasiūlymų prie ko nors prisidėti ar padėti (pagal galimybes). Linkėjimai visiems ir būkit atlaidūs naujokams :DDD


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-20 21:03 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-09-20 19:30 (Ant)
Pranešimai: 13
Kaip ir visi manau reikia ir man cia pasireikst :D tai va...Esu Kestutis Kazlas is Svencioneliu 16m, ornitologija dometis pradejau jau senokai... gal nuo 5os klases lankau JMBS na tai cia ir buvo mano pirmieji zingsniai.paukscius rimciau stebet pradejau 2004 metais.tik va ,kad po truputis sekasi. :D Miske praleidziu pakankamai laiko na ,bet kaip visada atrodo ,kad jo maza :D iskilo begales klausimu kuriu man atsakyt nevisi sugeba tai sugalvojau ,kad cia bus tinkameusia vieta. Jei ka uz kvailus klausymus nepykit :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-21 06:28 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-11-10 14:50 (Tre)
Pranešimai: 508
Miestas: Raseiniai
linkiu abiems nebijoti uždavinėti ,,kvailus" klausimus


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-23 12:06 (Sek) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-04-16 22:58 (Šeš)
Pranešimai: 383
Miestas: Vilnius
o kas tas JMBS?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-24 14:29 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
Cituoti:
o kas tas JMBS?
jaunuju misko biciuliu samburis


Į viršų
 Pranešimo tema: susipazinkime
StandartinėParašytas: 2006-04-24 15:24 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-04-24 10:02 (Pir)
Pranešimai: 57
Miestas: Alytus/Vilnius/Briuselis
Ir aš sumaniau prisistatyt. Rasa, alytiškė, dabar gyvenu Vilniuj dirbu Aplinkos apsaugos politikos centre. Paukščiais domiuosi jau kokie 4 metai, bet esu labai nedaug žinanti mėgėja. Drąsi buvau kai turėjau stiprų mokytoją ornitologą, kuris tampė po miškus ir rodė - čia tas, o ten anas :) O kai pati viena išlendu lauk su žiūronais, nedaug pamatau.. Lietuvoj su žiūronais po pievas lakstyt pradėjau visai neseniai. Bet žadu lakstyt ir toliau, o po to jau forume klausinėti, ką gi ten pamačiau :) Jei ką, tai jau bandžiau girtis, kad prie Baltos vokės kilnųjį erelį mačiau :D perskaičiau visas forumo diskusijas ta tema, ir atrodo, kad ten galėjo būti kas tik nori :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-24 15:28 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-07 23:53 (Pir)
Pranešimai: 1533
Miestas: Umea, Svedija
deje taip :wink: :roll:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 513 Kitas

Visos datos yra UTC+02:00


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited