Lietuvos ornitologų draugijos forumas

Visiems, kas domisi paukščiais
Dabar yra 2024-03-28 20:52 (Ket)

Visos datos yra UTC+02:00




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 513 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Susipažinkime
StandartinėParašytas: 2005-06-08 11:55 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-11-10 14:50 (Tre)
Pranešimai: 508
Miestas: Raseiniai
Temos pavadinimas gal ir netikęs. Pratęsiu das mintį, kad reikia tikruosius vardus maratone surašyti. Be to įdomu kokių profesijų žmonės dalyvauja forume (kas gali sau leisti 2-3 darbo diena smo miškus ir pelkes bastytis).
,,Vygantas" - Vygantas Kilčauskas, dirbu VĮ Raseinių miškų urėdijoje, vadovauju medienos ruošos, prekybos ir techniniam padaliniui. Ornitologija sudomino LŽŪA doc. A. Navasaitis.
P.S. apie bastymąsi iš pavydo pasakiau.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-08 12:04 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-10-11 14:51 (Pir)
Pranešimai: 68
Miestas: Vilnius-Druskininku sav. Vieciunai
Gytis Vaisnoras. Baigiu 10 klase. Rytoj paskutinis egzas :D. Gyvenu Vieciunuose. Prie pat Druskininku. Ornitologija susidomejau berods praeitais mokslo metais :shock: . Pavasri, kai atejo naujas biologijos mokytojas. Seip ornitologinis stazas nedidelis, bet biologija domejausi nuo mazu dienu. Apytikriai kas antra diena pasibastau aplinkiniuose miskuose. Aisku nebrendu toli, nes mokintis reikia. Na o po egzu tai reikes kojytes pamankstint. Vat taip


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-08 14:03 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:22 (Pen)
Pranešimai: 806
pritariu siai temai, nes kartais bendrauji ir nezinai su kuo.
Tomas Baravykas biologijos mokytojas, ornitologija domiuosi nuo tada, kai dar po stalu stacias vaiksciojau :D Siuo metu po miskus bastausi beveik kasdien, bandau padaryti magistrini darba :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-08 14:24 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-07 23:53 (Pir)
Pranešimai: 1533
Miestas: Umea, Svedija
Darius Strasevicius (Strashevichius), pauksciais domiuosi nuo panasaus amziaus, kaip ir Tomas :lol: . Gimiau ir augau Rumsiskese, nuo berots 6 klases lankiau ornitologu bureli Kaisiadoriu jaunuju gamtininku stotyje, vadovas (Zebelys, veliau ir Malinauskas) nuo 10 iki 12 klases vadovavau ornitologu bureliui savojoj mokykloj, tuo pat metu pats baigiau neakivaizdine ornitologu mokykla, 1995 baigiau VU gamtos fakulteta su darbu "Kauno mariu Pauksciu Salu ornitofaunos tyrimai", siuo metu studijuoju doktorantura Umea universitete, Svedijoje, jos tema "Upiu reguliacijos itaka misko pauksciu populiacijoms, studija paremta masalu, kaip maitinimosi saltinio sumazejimu uztvenkus upes, taip pat neigiama masalu itaka pauksciams: kandimas, kraujo siurbimas, ir kraujo parazitu pernesimas". :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-08 15:23 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-05-12 20:43 (Ket)
Pranešimai: 31
Esu Tomas :P Stučinskas. Biografija su paukščiais niekaip nesusijusi: mokykloje lankiau šachmatų būrelį, pūčiau dūdą tautinių šokių ansamblyje, vėliau baigiau VU matematiką, šiuo metu turiu nedidelę interneto projektų įmonėlę. Paukščiais domiuosi ne taip seniai. Kiti hobiai - filosofija (ypač etika), debatai, fotografija, flamenko. Miškuose bąstausi kiekvieną savaitgalį, ir taip, kad po to kojas skauda :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-08 16:56 (Tre) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-01-02 21:28 (Sek)
Pranešimai: 596
Miestas: Vilnius
Esu Vidmantas Blažys, kadaise dirbau profesionaliu fotografu, vėliau filmų garso režisierius - operatorius. Jau senai bendradarbiauju su gamtos filmų kūreju Vytu Jankevičiumi, igarsinau keliolika jo filmų. Pastaruoju metu dirbu kuriant vaidybinius, dokumentinius filmus, TV laidų, reklamų projektuose. Esu dirbęs su pasaulinėmis TV kompanijomis - Discovery, APTN, ESPN, Viva, ARD, Reuters, Yle ir kt.
Eina penkti metai kai profesionaliai užsiimu paukščių balsų įrašymu. Deja, nesu ornitologas, bet iškilusias problemas aptariu su man mielai padedančiais Egidijumi Adomaičiu, Eugenijumi Drobeliu, Selemonu Paltanavičiumi, Vytautu Jusiu. Šiuo metu įgyvendinu kompaktinių diskų serijos bendru pavadinomu - "Lietuvos gamtos garsai" leidyba. Kiekvienas diskas bus skirtas tam tikrai vietovei - Kretuonui, Novaraisčiui, Žvėrinčiui. Ateityje planuoju išleisti CD apie Rūdninkų ir Biržų girias, Čepkelių, Viešvilės, Žuvinto rezervatus. Fonotekoje sukaupus daugiau paukščių rūšių, esu sumanęs ir edukacinį - pažintinį paukščių balsų rinkinį su trumpais giesmių pavyzdžiais. Visi įrašai daromi Lietuvoje, autentiški ir kokybiški, naudojant pažangiausią garso įrašymo techniką.
Kreipkitės visi norintys paklausti, padėti, patarti ar paremti sumanymą, mielai lauksiu žinios :)


Paskutinį kartą redagavo Vidmantas Blažys 2008-04-01 07:59 (Ant), redaguota 1 kartą(us).

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-08 20:58 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-03-23 09:51 (Tre)
Pranešimai: 14
Miestas: vaitiekunu kaimas radviliskio raj
rasa bitaitiene. ornitoligija pradejau dometis dar mokykloje, kaune. turejau nebloga biologe, kuri visai netuoke apie paukscius, bet nukreipe mane i zoologu bureli, veikianti kauno zoosode. ten seriau pelikanus :lol:
baigiau LVA ten besimokydama, buvau pravardziuojama "gandru ir gulbiu daktaryte", nes vis turedavau koki "nabaga". kai issitarabanijau i kaima, labiau pradejo domint mazesni paukstukai, bet , deja, labai daug ju dar nepazistu :oops:
po gamta vaikstau kasdien, net kojos i sikna pradeda lyst :lol: tada jau nei pauksciu nebematau... vien mano valdu: 7ha beveik naturalios lankos, su krumais, medziais, ir ten knibzdanciais gyventojais.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-09 14:26 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-03-14 08:42 (Pir)
Pranešimai: 114
Iš tikrųjų esu toks, kaip ir forume vadinuosi - Algis Kvaraciejus. Maratone'2005 - tik vardas Algis. Dirbu lektoriumi LŽŪU, Akademijoje, Kauno raj. Dėstau "šlapius mokslus", susijusius su požeminiu vandeniu. Prieš kelerius metus apgyniau technologijos mokslų srities daktaro disertaciją. Mokslinio darbo pobūdis - ekologinė inžinerija, ekologinis vertinimas ir pan. Paukščiais susidomėjau 1989 m., kai išgirdau, kad įkurta LOD, kurios narys ir esu nuo 1989 m., todėl paprasčiausiai kilo idėja pradėti domėtis paukščiais, nes atrodė, kad jų stebėjimas toks sudėtingas, kartais net neįmanomas palyginus su žinduoliais (žinau, kad klaidingai maniau). Žinduoliai kaip tik iki susidomėjimo paukščiais buvo mano pirmasis stebėjimų ir domėjimosi objektas.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-09 16:54 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-05-28 12:37 (Pen)
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Remigijus Karpuška. Gimęs ir augęs miškų apsuptuose Vieciūnuose, šalia Druskininkų, dabar beveik jau dešimtmetis gyvenu Vilniuje. Deja, dėl susiklosčiusių aplinkybių rimtesnių mokslų nebaigiau, tad dabar dirbtu ne visiškai tai, ką norėčiau.
Ornitologija susidomėjau tuometinio savo klasės auklėtojo ir biologojos mokytojo V. Šlajaus dėka 1989 m., 1990 tapau LOD nariu. Man paukščių stebėjimas ir fotografavimas yra atsipalaidavimo ir pabėgimo nuo rutinos būdas :D Dar kartais organizuoju kelių dienu poilsinius - pažintinius žygius draugams (valtimis, dviračiais ir pan.), gamtos tema surengiu poilsinius - mokomuosius žygius vaikams, laikas nuo laiko jiems kur nors miškuose paslepiu "lobį", suruošiu kokį nors kitokį nestandartinį žaidimą susijusį su gamta. Kartais parašau vieną kitą straipsnį, sukuriu kryžiažodį ir dar šį tą darau gamtos tema :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-10 14:21 (Pen) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-05-28 09:04 (Pen)
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Mantas Jancevičius, 1997 metais baigiau Vilniaus Radvilų vidurinę mokyklą, 2002 metais baigiau VU Gamtos mokslų fakultetą, patapau geografu-kartografu. Dirbau daug kur po truputį. 2 metus (2002-2004) su komanda kurem TV laidas apie Lietuvos gamta ir aplinkosauga. Nuo 1992 metų domiuosi ornitologija, aplinkosauga. 1995-96 metais buvau Jaunųjų mokslininkų klubo "Želmis" prezidentas, esu parengęs ir skaitęs keletą pranešimų ornitologijos tema Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 1994 metų esu Lietuvos ornitologų draugijos narys.
Dabar jau daugiau kaip metus dirbu Aplinkos projektų valdymo agentūroje, žiūresim kaip toliau bus, nes planų visokių yra :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-10 23:18 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-04-16 22:58 (Šeš)
Pranešimai: 383
Miestas: Vilnius
Andrius Pašukonis. Abiturientas. Sendien suzinojau, kad biologijos 99 gavau :) .Arba turesit LOD atsova Prancuzijoj, na jei nepasiseks tai belieka VU biologija. Seip viskuo kas kruta dometis pradejau dar ant keturiu. Tiesa pasakius, ornitologija nera biologijos sritis, kuri mane labiausiai dominu, bet ne labiausiai dar nereiskia, kad ne labai. Labiau domiuos herpetologija, pries kokius metus ypac susidomejau etologija. Prie LOD prisijungiau visiskai neseniai. Nelabai miskuose siemet reiskiaus, nes egzaminai... na bet pirmadieni maratonas baigesi, tai dabar jau atsigriebsiu. Deja, atsigriebiant nelabai kompiuteris arti buna, todel IKI :) .


Paskutinį kartą redagavo Andrius 2006-01-15 00:00 (Sek), redaguota 1 kartą(us).

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-13 08:35 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-09 10:46 (Tre)
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
tokia mergicka.. baigiau biologija, priklausau LOD'ui. kaip studentu atstove buvau isrinkta i LOD taryba, bakalaurini parasiau apie perinciu pauksciu dinamika Kretuono saloje, dar straipsneli toki.. su zoologu klubu vazinedavom visur i iskylas, ach, geri laikai buvo.. :roll: :)

viena pati plaukdavau su gumine valtimi i Kretuono sala ir likdavau ten nakvoti. ir viena kart biskeli issigandau, kai man ten vienai nakti bebunant kazkas toje saloje kirus pradejo saudyti, tai islindau is palapines ir pasislepiau pakrantej :lol: kad netycia manes neaptiktu :?

dabar ornitologija - hobis. nes dirbu produktu vadybininke Vilniuje.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-20 23:39 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
Elmaras Duderis , Birzai , botanika geriausia pamoka , referatas apie ereli , nepamenu koki , deja botanika baigesi , bureliu jokiu :cry: , tai cia jaunyste . 15 metu sukuosi Lietuva Vokietija , 6 metai zoldroziu , ir kita smulkia benzinine tehnika , aisku deveta is vokieciu . Nebaigtas KPI , dabar kitaip vadinasi , turbut , :cry: . Gaila vasara mazai laiko i paukscius paspoksot , o ziema nekazkas ju ir lieka pas mus , tai nors palesinu iki soties :wink: , na Tomas mate :D . Tai gal ir tiek .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-21 10:42 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-03-03 18:37 (Ket)
Pranešimai: 42
Rašau ne itin dažnai, baisus tinginys esu :lol:
Bet prisistatysiu.
Audrius Aliukonis, baigiau VU GMF 2002 m. magistro studijas neurobiologijos srity. Ornitologas (bent jau teorinis) nuo 1990. Baigiau Jaunųjų ornitologų mokyklą, kurį laiką buvau LOD narys. Dzūkas, gyvenu ir dirbu (chemiku) Vilniuj. Pagrindinės ornitologinės veiklos sritys - Labanoro regioninis parkas ir Rūdninkų giria (tik kiek apleidau). Dievinu miškus, abejingas jūrai. Rimtesnio mokslo su paukščiais nedariau, savo laiku tyriau strazdų giesmininkų etologines reakcijas į spalvas ir formas. Sykį vienas mėnesį gyvenau Rūdninkuose. Dabar irgi norėčiau - laiko nebėr. "Ornitospecas" nesu. Šiaip, truputį kažką žinau.

Ačiū


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-26 19:26 (Sek) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-11-17 13:27 (Tre)
Pranešimai: 49
Miestas: Vilnius
esu Agne Jankauskaite. Mokausi, LVA dabar jau treciame kurse :D . Taip pat esu Neakivaizdiniu kinologu ir ornitologu mokyklu mokine. LOD istojau tik siais metais. Seip nuo mazumes myliu visus gyvunus, taciau pries 2 metus pradejau labiau dometis pauksciais :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-28 03:20 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
egis. egidijus adomaitis. gimiau augau radviliski, gamta ir pauksciais domejaus nuo vaikystes. pradzioj klajojau po savo rajona. buvau neakivaizdinej jaunuju ornitologu mokykloj, po jos istojau i LOD. dar mokiaus Vytauto Didziojo universitete kaune. nuo 1996 iki 2003 dirbau LOD projektu koordinatorium. ...2004 ornitologu dzukijos nac parke ir viesviles rezervate... nuo 2005- iki dabar ekologijos instutute...


Paskutinį kartą redagavo egis 2007-12-09 10:38 (Sek), redaguota 1 kartą(us).

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-06-28 08:00 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-03-22 10:35 (Ant)
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
Tatjana S. Gimiau ir augau mieste (Vilniuje), bet nuo mazens domejausi gamta. Baigiau paprasta vidurine mokykla, bureliu nelankiau. Pradzioje labiau domejausi botanika, vaistazolem, paskutinius 4 metus labiau zoologija (pagrinde ornitologija, o siaip daug pavirsutinisku ziniu apie zinduolius, ypac Cetacea, bestuburiu zoologija, paleontologija).
Siuo metu studijuoju medicina VU. Rytoj suzinosiu, i kokia specialybe istojau ir kuo busiu visa likusi gyvenima. To labai bijau, nes nesu tikra ar as skirta siam darbui. Gamta mane traukia labiau... Noreciau kazka pakeisti, bet truksta ryzto :(
I gamta isliekiu tada, kai kas nors turi laiko ir noro su manim ten isliekt, nes vienai po miskus vaiksciuoti nedrasu :) Megstu keliauti, tiesa, dar mazai kur buvau. Tikiuosi, sia vasara pavyks daugiau ka nuveikt :)
P.S. Gal galima kur isidarbinti ar dirbti savanoriskai bunant arsiu :) gamtininku?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-27 21:01 (Tre) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-05-30 20:24 (Sek)
Pranešimai: 872
Miestas: Kaunas
Povilas Ignatavicius, nuo gimimo iki dabar gyvenu (ir dar turbut gyvensiu) Kaune (Vaisvydavoj)...pauksciais pradejau dometis nuo kokios 5 klases...baigiau neakivaizdine jaunuju ornitologu mokykla...anksciau pauksciais gana intensyvai domejaus, bet jau keli metai biski "apsileides" ornitologijos atzvilgiu esu...nuo 2002 metu mokaus KMU...nuo ornitologijos palinkau i medicina :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-28 18:48 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-04-04 23:48 (Pir)
Pranešimai: 82
Miestas: vilnius
Sveiki esu Kristina. Siuo metu VU studijuoju chemija siemet bus jau paskutiniai metai. Nuo mazens domejausi ivairiausiais gyvunais ir pauksciais. Tik nesenai istojus i ornitologu draugija pradejau daugiau dometis pauksciais.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-01 20:50 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-06-10 08:15 (Pen)
Pranešimai: 123
Miestas: Kelmė, Kražiai
Sveiki. Prisistatysiu ir aš, o tai kažkaip pliurpti neprisistačius-nelabai kažkaip... Linius( Linas Mockus), gyv. vieta Kražiai, Kelmės raj. Dar vidurinėje domėjausi paukščiais, o ir viskuo kas gyva. Baigiau, berods, antrąją jaunųjų ornitologų mokyklos laidą( oi kaip seniai tas buvo), teko biškutį ir svarankiškai pažieduoti, priklausiau ir ornitologų draugijai, berods, tada dar visasąjunginės draugijos sudėtyje, vėliau kažkaip ir apsiraminau, visgi atstumas iki Vilniaus :oops: Bet taip ir nepatapau abejingas gamtai, o kai užėjau inete šį saitą, kažkaip ir vėl imu prisimint jaunas dieneles :D Tad jei neišvarysit, retkarčiais mestelsiu kokį trigrąšį... :wink:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 513 Kitas

Visos datos yra UTC+02:00


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited