Lietuvos ornitologų draugijos forumas

Visiems, kas domisi paukščiais
Dabar yra 2024-04-19 08:16 (Pen)

Visos datos yra UTC+02:00




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 507 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 118 19 20 21 2226 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-17 09:11 (Sek) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-11-05 13:24 (Pen)
Pranešimai: 2255
Miestas: Kaunas
Aš taip pat kaip alternatyvą žiūronams fotiką neretai naudoju :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-17 16:24 (Sek) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
hm... nebuvus, is atsiliepimu forume, susidaro vaizdas, kad is optikos prezentacijos nieko gero nesigavo??? ar tikrai?

as dar si sezona turejau proga palygint gyvai savo geruosius bushnelius 8x42 made in japan su bresser'iais 8x56, kuriuos naudoja Vytas (ne is ventes, o is aukstaitijos...). taigi, apsikeitem ziuronai, ir abu vienbalsiai: Vou.... neblogai tavo rodo... :lol: zodziu, vaizdas labai panasus... platus matymo kampas, aiskus vaizdas... skirtumai tik kitose dalykuose. bresseriai daug didesni ir sunkesni, bet ir pigesni, rodos 260 lt?
moralas aiskus, jei nori geresnes vaizdo kokybes uz mazesne kaina, turi aukoti ziuronu dydi, svori ir patoguma...
kitaip sakant, uz tokio pat vaizdo, bet kompaktiskesnius ir patogesnius ziuronus tenka sumoketi zymiai daugiau...

dar vienas modelis, kuri paskutiniu metu gerai apciupinejau ir ivertinau, teleskopai.lt celestron 15x70. 450 lt. buvau jua isitikines isanksto kad tai puikus ziuronai, praktikoj tai pasitvirtino.
pliusai:didziuliai priekiniai lesiai (didesni nei mazu monokliu). atsparus dregmei (bent kazkiek?). pagal savo arkliska dydi, lengvi ir patogus. geras kokybiskas vaizdas. didelis priartinimas. pagal charakteristikas pakankamai didelis vaizdo kampas.
minusai: dideli. vienos akies ryskumas pastoviai nusisuka, pries ziurint vis reikia atstatyti. gan tolima artimiausio ryskumo zonos riba, kai paukstis yra arti krume, daznai jos nebeuztenka. del didelio didinimo ziurint nuo ranku vaizdas nestabilus...
reziumuojant, su siais ziuronais toli esancius paukscius galima iziureti netgi siek tiek geriau, nei su triskart daugiau kainuojanciais ziuronais. ir budami daug lengvesni, jie prilygsta pigiam silpnam teleskopui...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-20 12:54 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
nagi nagi, apie optikos prezentacija svajojome jau kelis metus. zalioj varnoj, kiek zinau, buvo atvezta ir teleskopu ir ziuronu, dalyvavo keliasdesimt zmoniu... ir nieks nieko negali papasakoti forume??? :( :oops:
pasidalinkit ispudziais kol jie sviezi :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-24 15:00 (Sek) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
kodel niekas nieko neparaso apie optikos prezentacija zalioj varnoj??? :?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-24 16:19 (Sek) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-11-05 13:24 (Pen)
Pranešimai: 2255
Miestas: Kaunas
Nežinau kodėl neparašo, mačiau žmonės tikrai domėjosi optika.

Aš galiu parašyti, bet kad asmeniškai aš per mažai pasidomėjau ir ką pamačiau. Pats turiu teleskopą tai nelabai ir žiūrėjau kokios ten markės buvo.
Kiek teko matyti teleskopų, panašiai jie visi rodė. Ir visi tikrai gerai. Man būtų įdomiau buvę pasižiūrėti į žinomesnių firmų teleskopus, nors šiuo metu mane tik digiskopingas domino, bet juo likau gan nusivylęs.

Man asmeniškai nelabai patiko, kad kiekvienas teleskopas buvo nukreiptas į skirtingą vietą - kol nuo vieno nueini prie kito - jau ir pamiršai kaip rodė ankstesnysis. Todėl negaliu pasakyti nieko apie palyginimą. Kitą kartą prezentuotojai galėtų taip išdėlioti juos, kad galima būtų stebėti tą patį daiktą skirtingais teleskopais. Tiesa ir vieta ten demonstracijai nebuvo itin palanki.

Na o žiūronų buvau tik trumpam keletą paėmęs, jie sunkūs visi pasirodė, o ir kad pats turiu žiūronus tai neprisimenu kokie kaip rodė.

Trumpai tariant mažai naudos iš mano atsiliepimų galima gauti.

Tačiau pasirinkimas buvo nemažas vyrai tikrai nemažą arsenalą atsivežė optikos :!:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-25 01:31 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Man asmeniškai nelabai patiko, kad kiekvienas teleskopas buvo nukreiptas į skirtingą vietą - kol nuo vieno nueini prie kito - jau ir pamiršai kaip rodė ankstesnysis. Todėl negaliu pasakyti nieko apie palyginimą. Kitą kartą prezentuotojai galėtų taip išdėlioti juos, kad galima būtų stebėti tą patį daiktą skirtingais teleskopais.
va cia tai nesupratau :shock: o ka nemokejote patys teleskopu pasisukti kur norite, ar negalima buvo prie ju liestis?? :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-25 09:21 (Pir) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-11-05 13:24 (Pen)
Pranešimai: 2255
Miestas: Kaunas
Galima, bandėme, bet labai vieta kaip minėjau nevykus buvo - nelygus ežero krantas, su nedideliais tarpais tarp medžių, be to vieni per kitus žiūrėjome, vienas vienaip pastato, ateini prie kito tas jau nusuktas kitur :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-25 11:36 (Pir) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-05-28 09:04 (Pen)
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Vieta is tikruju nebuvo labai gera ziurejimui per monoklius, nes ezeriukas mazokas... kitas krantas ir be ziuronu matesi gerai :) Is pradziu norejome kirtime viska daryti, bet buvo daug aplinkybiu del ko viska perkeleme i stovyklaviete.
Mano manymu monoklius is viso buvo sunkoka palyginti, nes jie visi buvo pakankamai panasios kokybes (isskyrus viena). Jei butu salia palyginimui bent vienas Leica ar panasus- va tada galima gal butu pamatyti skirtuma.

Vertinant teleskopa butina pabandyti keleta okuliaru. O to nebuvo galima padaryti :( Nes pvz mano monoklis su nauju brangiu okuliaru rodo dvigubai geriau nei su senesniu pigiu. Va.

Taigi reziumuojant- is tikruju norejosi daugiau okuliaru ir bent vieno brangaus monoklio palyginimui. Bet kokiu atveju- bus ir kitu prezentaciju ;)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-25 18:01 (Pir) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-05-17 15:41 (Ket)
Pranešimai: 625
Miestas: Biržai
Kuris cia jau toks isskirtinis buvo? :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-25 21:26 (Pir) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-05-28 09:04 (Pen)
Pranešimai: 510
Miestas: Vilnius
Rodos William Optics ZenithStar 66 :?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-26 20:56 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
teleskopai.lt sako kad buvo sie modeliai:
http://www.teleskopai.lt/index.php?page ... t&Itemid=4

http://www.teleskopai.lt/index.php?page ... t&Itemid=4

http://www.teleskopai.lt/index.php?page ... t&Itemid=4

hm... mano intuicija sako kad visi trys sie ziuronai geri... tai ko gi jie jums neitiko???


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-26 21:35 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-01-02 21:28 (Sek)
Pranešimai: 596
Miestas: Vilnius
Klysta tavo intuicija :wink:
tarp kitko to antrojo, tavo nurodyto, nebuvo
...smagu butu toki griozda nesiotis :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-26 21:50 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-20 12:27 (Sek)
Pranešimai: 378
Miestas: Vilnius
galima konkreciau??? :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-26 21:55 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-01-02 21:28 (Sek)
Pranešimai: 596
Miestas: Vilnius
Gali pradet skaityti nuo cia, gal ka praleidai :wink:
http://www.birdlife.lt/forum/viewtopic. ... &start=360


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-16 12:55 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-02-16 11:49 (Ket)
Pranešimai: 122
nu wa,isigijau ziuronus padorius nikon 8/42 ir su muiline per ziuronus fotkinu,visai neblogos iseina,nors fotikas levas tuputi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-17 23:25 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-05-17 15:41 (Ket)
Pranešimai: 625
Miestas: Biržai
Galbut galetumete patikslinti kuriuos nikonus nusipirkote?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-25 08:03 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-02-16 11:49 (Ket)
Pranešimai: 122
nikon monarch atb atrodo,dar iki siol atsidziaudt negaliu


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-10-01 21:23 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-03-14 08:42 (Pir)
Pranešimai: 114
Cituoti:
Na jei kalbėti apie maniškį Vixen, tai juo kaip tiktai esu patenkintas geru spalvų atkūrimu. Aišku tai priklauso ir nuo tai, iš kurios pusės žiūrėsi,- jei prieš saulę, tai dažnai matai tamsų paukštį, bet tai natūralu. Na o šiaip spalvos labai gerai juo matomos ir jos natūralios.
Kita vertus, neturiu patirties palyginti jį su kitais teleskopais.
Na kaip Mylėtojau po ilgesnio stebėjimų sezono galėtum apibūdinti sąvajį Vixen. Pakankamas stebėjimams, o gal atsirado kokių minusų?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-10-02 09:11 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-11-05 13:24 (Pen)
Pranešimai: 2255
Miestas: Kaunas
Na esu juo visiškai patenkintas (ir ypač zoominiu okuliaru GLH48). Tiesiog darbinis daiktas, leidžiantis puikiai apžiūrėti vandens telkinius ir aišku kitas vietas. Tačiau manyčiau, kad digiskopingui ir žiedų nukaitymui reikėtų geresnio teleskopo, nors tai nemažai priklauso ir nuo patirties (turiu omeny, kad V. Pareigis berods su analogišku puikiai nuskaitinėja žiedus) :) .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-10-31 18:16 (Tre) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-05-17 15:41 (Ket)
Pranešimai: 625
Miestas: Biržai
Idomu kokia pirmuju reflektoriu ko :lol: kybe jei tokios kainos http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=127&subgroup=4408


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 507 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 118 19 20 21 2226 Kitas

Visos datos yra UTC+02:00


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited