Lietuvos ornitologų draugijos forumas
http://forum.birdlife.lt/

Lenkija
http://forum.birdlife.lt/viewtopic.php?f=13&t=497
Puslapis 11

Autorius:  Darius N. [ 2007-03-21 23:06 (Tre) ]
Pranešimo tema:  Lenkija

LOD galėtų inicijuoti ir su kitomis gamtosauginėmis NVO surengti paramos akciją Lenkijos gamtos saugotojams kovojant prieš Natura 2000 teritorijos - Rospudos slėnio niokojimą. Tuo pačiu reikia sugėdinti Lietuvos valdžią, užtariančią lenkų gamtos niokotojus prieš ES. :evil: Juk yra alternatyvių trasos variantų: http://www.pracownia.org.pl/prac/index. ... 356&id=406
ir kt. Dabartinė Lietuvos valdžios pozicija nieko gero nežada: jei Lenkijai pavyks nutiesti tą kelią per Rospudą nepaisant visko, Lietuvoje irgi bus suprasta, kad Natura 2000 nėra šventa vertybė, nertuksime sulaukti palaiminimų visokiems gamtą niokojantiems projektams :cry:

Autorius:  Myletojas [ 2007-03-22 08:43 (Ket) ]
Pranešimo tema: 

Mano nuomone, kad imantis darbų ar kokių akcijų pirmiausia reikia gerai įsigilinti kas ir kaip, už ką pasirašoma, apie ką kalbama kokie pateikti siūlymai, numatomi sprendimo būdai, kokia yra dabartinė situacija ir ką ji pakeistų, koks poveikis aplinkai ir t.t.
Kartais parašai renkami aiškiai neaprašant visos situacijos (na, bet tai kalbu ne konkrečiai apie šį atvejį).
Tokie dalykai turėtų būti sprendžiami protingumo principais.

Autorius:  Egle [ 2007-03-22 09:11 (Ket) ]
Pranešimo tema: 

Esu pro Augustova vaziavus nesyk,aplinkkelio ten verkiant reikia,padetis klaikoka.Tik nesuprantu,kodel Lenkijos valdzia per tiek laiko,kol vyksta sis konfliktas,nesieme rengti alternatyvaus projekto.Tada jau nebebutu ir sio konflikto.O Lietuvos valdzia tikrai gins musu vezeju interesus,gamtosaugos nepadarys prioritetu :twisted: .

Autorius:  elmaras [ 2007-03-22 22:17 (Ket) ]
Pranešimo tema: 

Na pas mus tai naujiena, ruošiasi elektrinę statyt, ne bet kur o Nemunėlį užtvenkti, tai kad ta upė toj vietoj vos ne kaip griovys, nesuprantu, kvepia dideliu pinigų plovimu, ne kitaip, dar ir griežlių teritorijos po vandenių liks, va čia tai darbuojasi :evil: , nereikia ir Lenkijos.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/