Lietuvos ornitologų draugijos forumas

Visiems, kas domisi paukščiais
Dabar yra 2024-03-28 15:44 (Ket)

Visos datos yra UTC+02:00




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 134 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 57 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-30 18:03 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:03 (Pen)
Pranešimai: 231
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Aš kadangi be sausio pradžios nežinau tikslaus savo budėjimų grafiko, tai todėl dar ir nesirašau, bet šiaip Nemuną nuo Kauno iki Jurbarko banddysiu peržiūrėti, jeigu nereikės pagalbos Kaune.
Povilai, atkreipk demesi, kad turim skaiciuotoja atkarpoje tarp Zapyskio ir Kacergines. Negi Jurbarke neturim skaiciuotojo, ir kaunieciams reikes trenktis bemaz 100 kmk paupiais?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-30 18:04 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:03 (Pen)
Pranešimai: 231
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Na tikėkimės kad Kaunas surinks reikiamą skaičių žmonių. Tokiu atveju aš galėčiau pasimti Jonavą, Ukmergę, Kavarską.
Ukmergeje gal valdas Augustinas paskaiciuotu?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-30 18:09 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:03 (Pen)
Pranešimai: 231
Miestas: Vilnius
Cituoti:
O as kvieciu vilniecius prisijungti.
Kuo bus daugiau dalyvaujanciu, tuo didesne teritorija per trumpesni laika apie Vilniu apimtume.
Taigi norintys vilnieciai prisijungti duokit man zinia lsniauksta@gmail.com
Laimonai, parasyk Vitui Stanevičiui: vitas@ekoi.lt. Jis zadejo paimti atkarka nuo Verkiu iki Valakumpiu tilto. Siaip cia pagalba reikalinga, nes sankaupu yra Vilneleje nuo pat naujosios Vilnios ir neryje visame ruoze iki pat Gariunu. pavieniams stebetojams tai neimanoma per diena ar dvi paskaiciuoti. Mes tu bureliu anksciau si ruoza dalindavome i 6 atkarpas ir uztekdavo ka veikti :)
Taigi, kvieciu kitus aktyviau jungtis. As pameginsiu kelis stebetojus surasti, nes pats, matyty, tuo metu pajuryje skaiciuosiu


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-30 23:15 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-11-10 14:50 (Tre)
Pranešimai: 508
Miestas: Raseiniai
dėl Jurbarko pakalbinkite Panemuniu regioninio parko ekologa Raimonda Giedraiti. Gal sutiks. Jei ne - tai as pabandysiu, sis objektas man arciausiai. Tik tada turesite man konkrecia sankaupu vieta ar marsruta nurodyti.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-30 23:37 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-06-28 10:52 (Sek)
Pranešimai: 333
Miestas: Shilute 869920687
jeigu spesiu tai patikrinsiu Klaipedoj,Melnragej,Giruliuose,Kairiai,Dreverna,Rusnes sala palei Kursiu pakrante,Minija ,Teneny.Aisku per toky trumpa laika bus pavirsutiniskas prabegimas.Ydomu kaip kolegos tikrins mazesnius upelius?Pvz. ar eis palei upelio vaga visa ruoza,ar tik vazines su masina kur eina privaziuoti?vienu zodziu pasitarkim kokia taktika zadam naudoti?Kad man atydziai patikrinti šyšą,tai reiks nupedinti 19 km,o kur dar kitos vietos


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-31 10:37 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-02-02 10:42 (Pir)
Pranešimai: 196
Miestas: Kedainiai
Gal dar reikalinga pagalba Kaune tikrinant vandens telkinius? As mielai galečiau prisidėt nes tomis dienomis kaip tik busiu Kaune. :)

_________________
V.Eigirdas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-31 15:00 (Ket) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-11-05 13:24 (Pen)
Pranešimai: 2255
Miestas: Kaunas
Net labai reikalinga. Gal dar kas nors norės?
Modestas
8-615-15240


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-01 17:36 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-09-12 10:41 (Pen)
Pranešimai: 584
Miestas: Alytus
Cituoti:
jeigu spesiu tai patikrinsiu Klaipedoj,Melnragej,Giruliuose,Kairiai,Dreverna,Rusnes sala palei Kursiu pakrante,Minija ,Teneny.Aisku per toky trumpa laika bus pavirsutiniskas prabegimas.Ydomu kaip kolegos tikrins mazesnius upelius?Pvz. ar eis palei upelio vaga visa ruoza,ar tik vazines su masina kur eina privaziuoti?vienu zodziu pasitarkim kokia taktika zadam naudoti?Kad man atydziai patikrinti šyšą,tai reiks nupedinti 19 km,o kur dar kitos vietos
Noriu paprašyti, kad nebūtų paviršutiniško prabėgimo nes tuomet nesuskaičiuosi nei tose vietose stebimų rūšių nei patinų, patelių, nei suaugusių, jaunų paukščių skaičiaus. Apsiimk daryti tik tokį teritorijos plotą kurį sugebėsi atidžiai patikrinti. Su mažesniais upeliais tikrinimas priklauso nuo to ar žinai kur yra sankaupos ar ne. Jei upelis užšales tai užtenka patikrinti kelias vietas kur yra užtvankos, ties miesteliais, ar šaltiniais. Pamarį siūlyčiau susisiekti su Jusiu ir bendrai pasitarti kas ką tikrins ir kur verta tikrinti. Sėkmės.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-02 09:34 (Šeš) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-05-28 12:37 (Pen)
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Norėtume priminti, kad šią žiemą organizuojamos žiemojančių vandens paukščių apskaitos ir kviečiame visus prisijungti. Šiuo metu jau į pabaigą eina dalyvių registracija. Jei kas dar neužsiregistravo, tačiau ruošiasi dalyvauti, prašytume parašyti el.paštu lraudonikis@gmail.com iki sausio 5 dienos. Po šios dienos visų užsiregistravusių tarpe bus detaliau paskirstomi darbai. Daugiau informacijos apie žiemojančių vandens paukščių apskaitas surasite http://www.birdlife.lt/index.php/pauksc ... -apskaita/.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-04 11:38 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-11-10 14:50 (Tre)
Pranešimai: 508
Miestas: Raseiniai
Povilai, per apskaitą ketini lygtai patikrinti Nemuną ties Jurbarku. Ši vieta man tinkamiausia būtų. Bet jei tu tikrai ją tikrinsi, tai aš ten nevažiuosiu. parašyk.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-04 11:53 (Pir) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-05-30 20:24 (Sek)
Pranešimai: 872
Miestas: Kaunas
Cituoti:
Povilai, per apskaitą ketini lygtai patikrinti Nemuną ties Jurbarku. Ši vieta man tinkamiausia būtų. Bet jei tu tikrai ją tikrinsi, tai aš ten nevažiuosiu. parašyk.
Aš ją numatęs tikrinti tik tada, jeigu daugiau niekas neapsiimtų...Taigi, jeigu tau ta atkarpa tinka ir tu ją patikrinsi, aš galėčiau kitai vietai dėmesį skirti.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-04 12:47 (Pir) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-11-05 13:24 (Pen)
Pranešimai: 2255
Miestas: Kaunas
Kaunui reikia pagalbos:)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-04 12:51 (Pir) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-11-10 14:50 (Tre)
Pranešimai: 508
Miestas: Raseiniai
ok, Jurbarką aš imu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-05 15:23 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:03 (Pen)
Pranešimai: 231
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Kaunui reikia pagalbos:)
Rytoj apibendrinsiu ziemojanciu pauksciu apskaitu registracijos rezultatus ir patalpinsim pavakariais LOD tinklalapyje. Forume parasysiu apibendrinimus


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-06 10:03 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-04-02 20:29 (Šeš)
Pranešimai: 496
Miestas: Vilnius/Marijampolė
As tikriausiai sausio 17 d. galeciau praeiti, (pagelbeti Laimonui ir Tomui) Sesupes pakrante, Marijampoles teritorijoje. Esu tas vietas isvaiksciojes.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-06 13:48 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:03 (Pen)
Pranešimai: 231
Miestas: Vilnius
Cituoti:
As tikriausiai sausio 17 d. galeciau praeiti, (pagelbeti Laimonui ir Tomui) Sesupes pakrante, Marijampoles teritorijoje. Esu tas vietas isvaiksciojes.
Sveiks,
Tomas is tikro kuruos Sesupe. taigi, su juo ir megink susisiekti: OK?
Jo mob. 8 659 20639


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-06 14:19 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:03 (Pen)
Pranešimai: 231
Miestas: Vilnius
Sveiki,

na panasu, kad i pabaiga eina ziemojanciu vandens pauksciu registracija, nors dar siandien uzsiregistravo keli nauji dalyviai :) Siaiop, padengimas atrodo bus labai neblogas. Be to, isijunge ir saugomu teritoriju direkcijos, kuriu dalis neuzsiregistravo, bet pazadejo atidziai apziureti visa saugoma teritorija. be to, Egidijus Adomaitis dar zadejo skirti savaite apskaitoms ir paskaiciuoti paukscius, kur labiausiai reikes. Taigi, manau, kad Egio labaiausiai reikes Vilniuje ir Kaune. Taciau keliose vietose pajuryje vis dar truksta stebetoju. be to, nieko nera is Siauliu, nors ten irgi yra ziemojanciu pauksciu (gal irgi Egis pasiziuretu?). taigi, butu gerai, jei kazkas paukscius paskaiciuotu rytineke Kursiu mariu pakranteje ties Kairiais (iki Smeltes), Razes upeje Plangoje, pajuryje atkarpoje nuo Melnrages iki Giruliu,ir tarp Kopgalioir Alksnynes. Ar butu cia savanoriu?
Na, zinoma, jei kas aptiks dar kokius neuzsalusiu vandens telkinius, reiketu apzvelgti ir juos. Tiek siam kartui. Jei dar kas neaisku, klauskite. savaitgalyje padarysiu paskutine apzvalga pries apskaitas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-06 17:22 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-18 10:51 (Pen)
Pranešimai: 73
Miestas: Vilnius
Tomas kuruos šešupę, oho, skambiai ir labai jau įpareigojančiai pasakyta:)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-07 13:11 (Ket) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-11-05 13:24 (Pen)
Pranešimai: 2255
Miestas: Kaunas
Dėmesio kauniečiams:

Kaune paukščius labai pageidautina skaičiuoti vieną dieną, netgi vienu metu, kadangi Kaune jie ypač aktyvūs ir dažnai perskrisdinėja.

Todėl planuojama juos skaičiuoti čia SEKMADIENĮ, SAUSIO 17 d., tai atitikų ir rekomendacijas. (Pradžia - 9 val. bet galime keisti laiką).

Planuojantys skaičiuoti paukščius Kaune, šiuo metu yra:

- Juozas Miškinis,
- Julius Morkūnas,
- Povilas Ignatavičius,
- Šarūnas Vainauskas,
- Tadas Naujokaitis,
- Vytautas Eigirdas,
- Modestas Ružauskas
- Marius Karlonas
-...

Jei ko neįrašiau ir kas norite prisijungti, rašykite. Informacija reikalui esant bus atnaujinta.

Siūlyčiau paukščius stebėti šiose atskirose atkarpose (jas pasidalinti):

Nemunas:
1. HES-Pėsčiųjų Panemunės tiltas (J. Miškinis, M. Ružauskas);
2. Pėsčiųjų panemunės tiltas - Panemunės automobilių tiltas (P. Ignatavičius);
3. Panemunės automobilių tiltas - Stoties tiltas (J. Morkūnas, V. Eigirdas)
4. Stoties tiltas - Santaka (T. Naujokaitis, M. Karlonas);
5. Santaka - LŽŪU tiltas ir kiek galima toliau jo žemyn (Š. Vainauskas);


Kiekvienas skaičiuotojas privalo turėti apskaitos blanką/lentelę (ją rasite čia:)
http://www.birdlife.lt/index.php/pauksc ... -apskaita/

Pasiskaitykite ten pat ir rekomendacijas.

Modestas Ružauskas
8-615-15240


Paskutinį kartą redagavo Myletojas 2010-01-15 20:41 (Pen), redaguota 6 kartą(us).

Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-07 15:01 (Ket) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-05-30 20:24 (Sek)
Pranešimai: 872
Miestas: Kaunas
Labai puikiai, Modestai, viską dėl apskaitos Kaune išdėstei! Super!

Tik pora pastebėjimų:

1. Atkarpa "2. Pėsčiųjų panemunės tiltas - Stoties tiltas" gaunasi ganėtinai ilgai, siūlyčiau ją dalinti bent į dvi mažesnes atkarpas - "Panemunės pėsčiųjų tiltas - Panemunės automobilių tiltas" ir "Panemunės automobilių tiltas - Stoties (Geležinkelio) tiltas".

2. Atkarpoje "HES-Pėsčiųjų Panemunės tiltas" bus didžiausios paukščių sankaupos, todėl čia, esant galimybei (jeigu liks laisvas žmogus), reikėtų dviejų žmonių

3. Jeigu išsilaikys šalti orai, tai abi Neries atkarpas, manau, galėtų tikrinti vienas žmogus, nes tai bus pakankamai ilga atkarpa, bet nemaža jos dalis užšalusi.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 134 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 57 Kitas

Visos datos yra UTC+02:00


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 43 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited