Lietuvos ornitologų draugijos forumas
http://forum.birdlife.lt/

Paukščių žieduotojų susirinkimas
http://forum.birdlife.lt/viewtopic.php?f=27&t=2144
Puslapis 11

Autorius:  Vytautas PAREIGIS [ 2013-01-23 14:58 (Tre) ]
Pranešimo tema:  Paukščių žieduotojų susirinkimas

?

Autorius:  Vytautas PAREIGIS [ 2013-01-23 15:06 (Tre) ]
Pranešimo tema:  Re: Paukščių žieduotojų susirinkimas

Siūlau paukščių žieduotojų susirinkimą daryti balandžio pradžioje Ventėje. Tai, kad keletui žmonių iš Vakarų Lietuvos, t.t. ir man pačiam, Ventė arčiau už Kauną, be abejo, nėra šią nuomonę lemiantis veiksnys. Matyt, daugiau būsimų susirinkimo dalyvių gyvena toli nuo pajūrio ir pamario. Tad dėl ekonominių ar laiko trukmės sumetimų Kauno variantas daugeliui galbūt atrodytų parankesnis. Bet už Ventę yra kiti nenuginčijami argumentai. Visų pirma, toks susirinkimas turi būti ne vien pasišnekėjimas ar šnekų pasiklausymas, bet ir „lauko darbai“, t.y. galimybė entuziastams pabūti terpėje, kurioje realiai vykdoma jų mėgstama veikla. Juk į žieduotojų suėjimą renkasi būtent entuziastai ir vien tik tokie. Nei vienas jų neverčiamas „atbūti“ susirinkimą. Ventė dar patrauklesnė ir tuo, kad ji yra visų dievinamoje (ir teisingai!) Nemuno deltoje. Net būnant užsitęsusiai žiemai, balandžio pradžioje delta jau būna pilnai atgijusi. Visi norintys, o kitokių vargu ar atsiras, turės galimybę bent jau kitą dieną gerai pasipaukščiauti. Tiesą sakant, ne vienas būsimo žieduotojų susirinkimo dalyvis pavasarį važiuotų į deltą net nedarant tenai susirinkimo. Ir tai yra esminis skirtumas nuo salės Kauno centre. Na, o kelionės per visą Lietuvą kaštus galima gerokai sumažinti, sėdant keliems žmonėms į vieną automobilį. Pvz., ukmergiškis Valentinas pasiūlytų susimesti norintiems važiuoti jo mikroautobusiuku, o jame daug telpa...

Dėl susirinkimo datos. Logiška būtų jį daryti savaitgalyje, tiksliau, šeštadienį, nes retas gali kur panorėjęs lakstyti darbo dienomis. Kovo viduryje Lietuvoje dažnai tebevyksta pavasario kova su žiema ir paukščių pasaulis dar ne toks margas. Kovo ir balandžio sandūroje – Velykų šventės, tad geriausia būtų rinktis jau balandžio mėnesį. Ventiškis Vytautas, planuodamas žiedavimo sezono Ventėje pradžios terminą, geriausiai pasakytų konkretesnės datos tinkamumą. Gal balandžio 6-oji?

Autorius:  Musteikis [ 2013-01-24 16:20 (Ket) ]
Pranešimo tema:  Re: Paukščių žieduotojų susirinkimas

Sveiki,
tikrai pritariu Vytautui Pareigiui ir Vytautui Jusiui , manau Ventėje organizuoti susirinkimą būtų naudingiausia,nes tikrai yra apie ką kalbėti susirinkime ypač apie rastų žieduotų paukščių analizę.Manau , kad data 2013-04-06 yra tinkama.
Pagarbiai
Darius Musteikis

Autorius:  Musteikis [ 2014-11-11 11:14 (Ant) ]
Pranešimo tema:  Re: Paukščių žieduotojų susirinkimas

Sveiki, visi paukščių žieduotojai.Manau jai reikėtų spręsti apie 2015 metų paukščių žieduotojų susirinkimą.Manau vieta Kaune T.Ivanausko muziejuje yra gera.Data manau reikėtų skirti 2015m.Vasario mėnesio ketvirtą savaitę.Rašykite visi ir diskutuokite.Nes prasidėjus pavasariui labai sunku visus surinkti.
Pagarbiai

Puslapis 11 Visos datos yra UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/