Lietuvos ornitologų draugijos forumas
http://forum.birdlife.lt/

Žvirbliai
http://forum.birdlife.lt/viewtopic.php?f=6&t=1729
Puslapis 11

Autorius:  Gamtininke [ 2012-05-21 19:53 (Pir) ]
Pranešimo tema:  Žvirbliai

Sveiki. Radom du visiškai mažyčius žvirbliukus(turbūt karklažvirbliai) labai čirkši ir prašo valgyti.Mačiau netoli suka ratus turbūt ir tėvai.Nežinojom ką daryti tai abu įdėjom į mažą krepšiuką(nes ant šakų tai nepastovi) tai užkėlėm ant aukštesnios šakos ir pirtvirtinom. Ir greitai pasitraukėm.Ar teisingai padarėm? O ką daryti toliau? Dabar nelendam ten ,nes gal tėvai atskris.O nieko tokio jog į krepšiuką gali įeiti skruzdėlių?Jei kas žinot prašau patarkit.

Autorius:  Boris Belchev [ 2012-05-21 20:15 (Pir) ]
Pranešimo tema:  Re: Maži žvirbliukai

Pagal mane teisingai padarėte, jeigu tėvai sukasi aplinkui jie pasirūpins savo vaikams, tai geriau nieko ir nepadarysit.

Autorius:  Gamtininke [ 2012-05-22 07:40 (Ant) ]
Pranešimo tema:  Re: Maži žvirbliukai

Deja žvirbliukai neišgyveno.Nors ir tevai daug kartų buvo atskridę.Gal dėl to ,kad žvirbliukai buvo dar labi maži beveik neapsiplunksnave.

Autorius:  Gamtininke [ 2012-06-01 11:57 (Pen) ]
Pranešimo tema:  žvirblis

Sveiki!Šaindien vėl radau žvirblį.JIs apsiplunksnavęs, šokinėja visur ir čiksi. Paskristi turbūt dar nemoka, nes buvau visai šalia priėjus,o jis tik čiksi. Pats randa kokį vabalėlį ir sulesa. Bet baisu ,kad jį gali sugauti kokia katė ar dar kas, o sugaut dar reikėtų pasistengti ir net jei tai padaryčiau ir užkelčiau ant šakos manau jis tikrai nušoktu ,nes labai jau energingas. TAI KĄ DARYTI, AR PALIKTI JI TOJE VIETOJE?

Autorius:  rex [ 2013-06-01 17:00 (Šeš) ]
Pranešimo tema:  Re: žvirblis

Be abejonės, palikti vietoje

Puslapis 11 Visos datos yra UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/