Lietuvos ornitologų draugijos forumas

Visiems, kas domisi paukščiais
Dabar yra 2024-03-28 10:00 (Ket)

Visos datos yra UTC+02:00




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Čiurliai
StandartinėParašytas: 2006-07-13 12:30 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-07-13 12:20 (Ket)
Pranešimai: 3
radau jaunikli ciurly, jis dar labai mazas toks pilkai juodas, po snapu balta, uodega iskirpta ir sparnai riesti. norejau paklaust ka jis lesa, kas kiek laiko ir kiek ji reik maitint ir girdyt?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-13 22:46 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
Jei skraido , paleisk. Šiaip pereik per temas , yra apie kregždes , lygtai ir apie čiurlius, bet pirmiausiai perskaityk temą "Svarbu ". Pats pažiūrėjau , tema "Čiurlys. Heppy end"


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-14 01:35 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-07-13 12:20 (Ket)
Pranešimai: 3
nu as ji kolkas maitinu sliekais nes nzn kuom tiksliai pauksciai minta... pats sulesa tuos sliekus nereik net praziodyt jo. kuom ji galima maitint ir kas kiek po kiek?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-14 16:37 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
Jau yra tokia tema , pažiūrėk mano atsakymą , paskui susirask temą. Ar bent jau paukštis skraido , jei taip paleisk , šeip girdyt nereikia , šert reikia musėmis , jis ne sliekaėdis :wink: :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-15 22:43 (Šeš) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-07-13 12:20 (Ket)
Pranešimai: 3
nu bet sliekus eda :D


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-17 19:56 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
Na va ir man teko padėt čiurliui, iš pažiūros tai ne šiumetis, pametėjau aukštyn tai kokį 150 m. skrido neaukštai, paskui pasuko už krūmų, tikiuos kad pakilo aukštyn, jei ne jam blogai baigės, ten kačių pilna .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-17 20:53 (Ant) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-05-28 12:37 (Pen)
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Jei paukštis nėra akivaizdžiai sužeistas, tai iš tiesų, pirma reikia pabandyti paleisti. Dėl savo trumpučių kojų čiurliai patys negali pakilti nuo žemės todėl reikia gerokai pametėti aukštyn. Ir, jei ką, būti pasiruošus gaudyti.
O kad sliekus ėda, tai dar nereiškia, kad jam tas maistas tinka. Tai vabzdžialesys paukštis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-17 23:20 (Ant) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-05-17 15:41 (Ket)
Pranešimai: 625
Miestas: Biržai
Prie ko tik badas nepriveda :D. kai pernai musinuka slaugiau,tai jam i stiklaini musiu prigaudydavau,ir ji ten ikisdavau,tai jis pats prisigaude,bet ciurlio kojos per trumpos tokiam reikalui...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-05 23:07 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-09-05 00:16 (Pir)
Pranešimai: 541
Miestas: Vilnius
atkeliu atsakymą iš kitos temos

undinė
labas Wink as vakar taip pat radau ciurli tik dar to nezinojau...pasiieskojau internete prof. Kazlausko telefono numerio ir siandien paskambinau...apibudinau pauksteli ir pasake kad taiciurlys..is apibudinimo suprantu kad ir tu radai ciurly...mano ciurlys yra pilkas, o tai reiskia kad jis yra jauniklis....as radau ji sode tai Kazlauskas sake kad jis isskrido is savolizdo anksciau nei reikejo..dabar pasakysiu ka jis sake man...reikia jam paruosti toki patiekala : isvirk vistienos ja sutrink, kietai isvirk kiausini. pasiimk kumsio dydzio varskes gabaliuka ir idek varske i puslitri pieno. tada palauk kol varske sugers piena...paimk varske ir sutrink, sumaisyk su vistiena ir virtu kiausiniu..bet reiks praziodint ciurliuka nes jis pats nevalgys...o pagirdyti ji reikia ketvirciu sauksteliu vandens. paauginti ciurliuka turi nemaziau nei savaite o kai ateis laikas paleisti tai turi paleisti ji nezemiau kaip is penkto auksto ir dar kilstelt i virsu, nes jei paleisi ji is zemai jis kris zemyn. stai tiek suzinojau as... db man paciai reikes ciurliuka laikyt savaite laiko Wink zn jei tu dar ka nors suzinosi apie ciurliukus tai parasyk man nes as dar daug ko nezinau... o jei nori tai tu gali pasiskambint kazlauskui jo numeris yra toks +37068826473 . nu tai ka, as tau biski padejau tai db tu man padek jei ka suzinosi ;D parasyk man i sita el pasta jei ka suzinosi . ta_kurios_pasiilgsi@yahoo.com aciu Smile


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC+02:00


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited