Lietuvos ornitologų draugijos forumas
http://forum.birdlife.lt/

Balandžiai
http://forum.birdlife.lt/viewtopic.php?f=6&t=514
Puslapis 11

Autorius:  tinginys [ 2007-05-28 13:21 (Pir) ]
Pranešimo tema:  Balandžiai

naktį po darbo ėjau namo. pirmiausia pamačiau sėlinantį katiną. pasekęs jo žvilgsniu pamačiau ant akmens tupintį balandžiuką. vakare lijo, o prieš lietų "drąskėsi" stiprus vėjas, tad matyt iškrito iš lizdo. na katiną tam kartui pavyko nuvyti. aplink kitų balandžių nesimatė, o ir naktį medžiuose surasti lizdą nerealu. Parsinešiau jį namo. imant į rankas nesipriešino. pagal dydį jau kokie 2/3 ar net 3/4 suaugusio balandžio. klausimas kokiais grūdais bandyti maitinti (jei galima detaliau). Apie girdyma (kad negalima) jau skaičiau. ir svarbiausia - kaip elgtis, jei atsisakys pats lesti?

ačiū už atsakymus

Autorius:  Myletojas [ 2007-05-28 15:51 (Pir) ]
Pranešimo tema: 

Na gal reikėtų košėmis bandyti lesinti. Karveliai atryja apvirškintą maistą, tad kieti grūdai gali nelabai dar tikt. Galima bandyt tokius grūdus iš kurių gaminamos greito paruošimo košės - jos gali būti jau kažkiek apdirbtos arba iš tokių grūdų kurie greitai minkštėja. Kruopos paprastai turi nedaug vitaminų, tad reikėtų vėliau jų papildomai arba paieškoti pas balandininkus lesalų.

Autorius:  tinginys [ 2007-05-29 12:31 (Ant) ]
Pranešimo tema: 

vakar teko eiti dienos metu pro tą vietą. pastebėjau plunksnas. iš pradžių pamaniau, kad kažkuriam iš manojo giminaičių ne taip pasisekė :( paskui parėjęs namo kažkaip sugalvojau pažiūrėti kaip maniškis elgsis mestelėtas nuo grindų kokius 20 cm. kai išskleidė sparnus, pamačiau kad iš uodegos plunksnų likę pora dešinėj pusėj :( kažkur esu girdėjęs, kad uodegos plunksnos neatauga? tai tiesa? šiaip kai lieka vienas pats lesa, kartais pavaikštinėja po kambarį.

Autorius:  rex [ 2007-05-29 13:03 (Ant) ]
Pranešimo tema: 

Uodegos plunksnos paukščiams visada atauga, nepaisant to ar ją prarado ar nusišėrė :wink:

Autorius:  Myletojas [ 2007-05-29 14:26 (Ant) ]
Pranešimo tema: 

O tai jei jau toks, kad pats lesa, tai susitvarkysi ir viskas bus OK. Gali tuomet ir platesnį maisto asortimentą siūlyti.

Autorius:  Dede [ 2023-12-20 21:03 (Tre) ]
Pranešimo tema:  Re:

Cituoti:
O tai jei jau toks, kad pats lesa, tai susitvarkysi ir viskas bus OK. Gali tuomet ir platesnį maisto asortimentą siūlyti. prieškambario baldai
O ką pavyzdžiui dar siūlytumėt?

Puslapis 11 Visos datos yra UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/