Lietuvos ornitologų draugijos forumas

Visiems, kas domisi paukščiais
Dabar yra 2024-03-28 18:30 (Ket)

Visos datos yra UTC+02:00




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Padvėsė 5 kregždžiukai
StandartinėParašytas: 2007-06-30 19:02 (Šeš) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-03-23 23:11 (Pen)
Pranešimai: 4
Sveiki tokia bėda: pas mane tvarte peri kregždės, visuomet išperėdavo, tik šiandien mama visus kregždžiukus rado ant žemės negyvus ir vieną už 2m ant slenksčio 30cm aukščio, kregždiukai dar neapsiplunknavę. Tai kame taip nutikti galėjo? Gal kokie parazitai? :roll: Nes katė negalėjo jų paimti, lizdas 2m aukštyje, tai jei katė norėtų paimti lubom turėtų vaikščioti, šeip kregždės puolą katę, bet ji nereguoja palaka pieno prie tvarto durų ir nueina....


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-30 20:32 (Šeš) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-12-30 10:17 (Pen)
Pranešimai: 2435
Miestas: Klaipėda
Katės tai taip, lubomis nevaikšto, tačiau žiurkės - laisvai :? Ypač plėšikiškos yra rudosios. Taigi, tai galėjo būti ir jų darbas. Dėl parazitų, nors kregždžių lizduose jų ir knibžda, vargu ar galėjo visi kregždukai žūti vienu metu :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-30 20:51 (Šeš) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-03-23 23:11 (Pen)
Pranešimai: 4
Ne žiurkiu darbas žiurkės būtų suėdusios juos, o visu gulėjo ant žemė spo lizdu tik vienas buvo toliau... Žiurkių senai nebėra, nes nebelaikome gyvulių, jos neturi ko ėsti ir dingsta....


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-01 18:08 (Sek) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-12-30 10:17 (Pen)
Pranešimai: 2435
Miestas: Klaipėda
Aisku, tada reiketu priezasciu ieskoti kitur. Viena is versiju gali buti zuve tevai ir peralke jaunikliai galejo patys islipti is lizdo ir zuti. Negalima atmesti versijos, kad del saltu, lietingu ir labai vejuotu keliu dienu, tevai nesugebejo aprupinti kregzduku maistu ir sie zuvo. Galimas ir staigus virusines ligos apsireiskimas. Dar budamas studentu ir grizes i tevonija, aptikau negyvas perincias kiausinius varnenu pateles net 22-juose mano iskeltuose inkiluose - tai be abejo buvo epizootijos pasireiskimas..


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-01 19:25 (Sek) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-05-22 17:20 (Pir)
Pranešimai: 1313
Miestas: Kaunas -Jonavos raj.
pas mane uzvakar vienas lizdas nukrito su jaunikliais o sendien va irgi du jaunikliai guli negyvi iskrite is lizdo.. :?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-04 16:07 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-03-23 23:11 (Pen)
Pranešimai: 4
Man panašiai buvo, kregždė pasikorė zilkoje, bet vienas likęs išėrė jauniklius. tai aš rudenį nugrioviau lizdą ir prikaliau plačią lentutę tai jie atsistatė ant tos lentutės, dabar kai kregždžiukai padvėsė tėvai padidino lizdo kraštus ir berots vėl ruošiasi perėti... Esu pastebėjęs, kad gregždės ne dvi tesirūpina jaunikliais, bet kartais visos 3 įskrenda...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09 20:35 (Tre) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-05-22 17:20 (Pir)
Pranešimai: 1313
Miestas: Kaunas -Jonavos raj.
Radau langines kregždes jaunikį bet kažkaip įdomei netekes vienos puses sparno plunksnų. Bet jokiu kitų sužeidimų nematyti. toks vaizdas kad tos plunksnos kurios turėtų būti sparno gale nebūtų išaugusios, ar nutryntos. vargšas nepaskrenda nežinau ką daryt?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-11 10:57 (Pen) 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-05-17 15:41 (Ket)
Pranešimai: 625
Miestas: Biržai
Del lizdu kritimo-tik selmeninems kregzdems susukus lizda galima ikalti tris vinis-du is sonu,siek tiek auksciau vidurio,ir viena apacioi,aisku jei lizdas ne ant murines sienos i kuria ir per jega neikalsi. Toks lizdas pas mane jau 4 metai laikosi,bet ziema nugriaut reiktu,vinys pasitarnaus kita kart sukant lizda.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-11 19:15 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-09-19 10:11 (Ant)
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Mano tėvas buvo taip sugalvojęs-paima konservų dėžutę , lankstydamas viena šoną išlygina ir prikala tvarte prie balkio į vidų įberdamas smulkiai kapotų šiaudų su žemėm.Prikala kelias ant skirtingų balkių , tad viena vada vienoj , kita kitoj dėžutėje, Kas keli metai viršų numuša. Tokiuose peri jau 20 metų, ir dar nenukrito.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC+02:00


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 61 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited