Lietuvos ornitologų draugijos forumas

Visiems, kas domisi paukščiais
Dabar yra 2024-03-28 10:40 (Ket)

Visos datos yra UTC+02:00




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 69 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-18 21:57 (Tre) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-04-16 22:58 (Šeš)
Pranešimai: 383
Miestas: Vilnius
i dramblio kaulo boksta lipo


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-19 17:24 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
:lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-10 11:08 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-06-23 21:45 (Ket)
Pranešimai: 229
Miestas: Akmenos - Tenžės upių baseinas
O dabar į pušies viršūnę užplasnojau ir iš ten nekultūringai žemę teršiu savais kakučiais... Jokios kultūros pas tą karksintį ornitologijos diletantą - corvus corax

_________________
Kuo rečiau prie gamtos kišu nagus, tuo jai geriau.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-10 11:33 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-08-25 13:04 (Tre)
Pranešimai: 2704
Miestas: Vilnius
:!: Tema vadinasi „Kultūra gamtoje“, bet kultūra nepakenktų ir forume pasisakantiems šia „Kultūra gamtoje“ tema... :!:

_________________
...skaitykite, kol neištrynė :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-11 17:39 (Šeš) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-06-23 21:45 (Ket)
Pranešimai: 229
Miestas: Akmenos - Tenžės upių baseinas
Cha... atvarau šiandien saulėtą rytą :lol: į Frogman 8) gerai pažįstamus miško plotus prie pat Radviliškio. Žiūriu :shock: , kad LOD entuziastai pasidarbavo. Lašinių ir dribsnių paukštukam atnešė... Tik sunervino, :x nes viskas vinimis prie gyvo medžio prikalta. Brač mokiaus miškininku ir gal todėl neišlaikiau

Tai visus vinis ištraukiojau ir lašinius pas save parsinešiau. Palinkėkit man skanaus. Tų dribsnių net balandžiai balkone nelesa?

_________________
Kuo rečiau prie gamtos kišu nagus, tuo jai geriau.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-11 17:57 (Šeš) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
Nu jo gražiai pasielgei , reikia paprotint o ne ardyt patylom


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-11 22:33 (Šeš) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-05-28 12:37 (Pen)
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Tai visus vinis ištraukiojau ir lašinius pas save parsinešiau. Palinkėkit man skanaus. Tų dribsnių net balandžiai balkone nelesa?
Prie medzio prikalti lasinius nera pats geriausias pasirinkimas, bet juos nukabinti ir parsinesti i namus :roll: :shock: Neaisku, kas kvailiau...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-12 11:26 (Sek) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-08-25 13:04 (Tre)
Pranešimai: 2704
Miestas: Vilnius
Cituoti:
<...>
Tai visus vinis ištraukiojau ir lašinius pas save parsinešiau. Palinkėkit man skanaus. Tų dribsnių net balandžiai balkone nelesa?

Tai ar lasiniai skanus? Kokie buvo prikalti prie medzio: rukyti? sudyti? virti? kepti? Kaip supratome, noras lesinti paukscius dar ne viskas. Korektiskai daryti - tai jau menas...

O kaip su dribsniais? Kokie jie?

_________________
...skaitykite, kol neištrynė :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-12 19:17 (Sek) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
:lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-12 21:41 (Sek) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-06-23 21:45 (Ket)
Pranešimai: 229
Miestas: Akmenos - Tenžės upių baseinas
Dribsnius suliesiu aliejumi ir vėl parnešiu į lesyklas. O lašinius sudėsiu į tinklelius ir ant šakų sukabinsiu. Jie nerūkyti. Jie natūralus kaip ir turi būti...

_________________
Kuo rečiau prie gamtos kišu nagus, tuo jai geriau.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-02 13:25 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-06-23 21:45 (Ket)
Pranešimai: 229
Miestas: Akmenos - Tenžės upių baseinas
Kartenos apylinkėse miškininkas aprėkė ir išvarė skautus-ornitologus. Nepatikėjo jokiais LOD pažymėjimais. Jo nuomone jie buvo brakonieriai statantys kilpas. Ką vaikas pasišakos ir pasiginčys su suaugusiu. :(

Iki šiol jie svajojo stot į miškininkus, bet po šio susitikimo persigalvojo. "Kaimai" yra tie miškininkai. :x

_________________
Kuo rečiau prie gamtos kišu nagus, tuo jai geriau.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-02 13:56 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-03-02 12:25 (Tre)
Pranešimai: 170
Miestas: kuršių nerija
pletkais kvepia, net iš privataus miško niekas negali išvaryti. o kilpų statymą lengva įrodyti, tuo pačiu ir jų nestatymą. nesamonės kažkokios


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-02 13:59 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-11-10 14:50 (Tre)
Pranešimai: 508
Miestas: Raseiniai
akmenėlis į mūsų daržą. žinokit ir miškininkų visokių būna


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-02 18:57 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
Nu jo , ką ten vaiko žodis prieš suaugusio , o dar pareigūno .


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-02 19:18 (Ket) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-25 19:22 (Pen)
Pranešimai: 806
buna tokiu piktu dedziu :D o ar tie vaikai be suaygusio miske buvo :?:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-03 08:32 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-03-02 12:25 (Tre)
Pranešimai: 170
Miestas: kuršių nerija
bet ir vaikų visokių būna. buvau susidūrus su skautais, iki šiol šiurpas vien nuo skauto pavadinimo purto. taip kad ir skautų būna visokių (aš, tikiuosi, ne apie konkrečius Corvus pažįstamus).


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-03 12:41 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-06-23 21:45 (Ket)
Pranešimai: 229
Miestas: Akmenos - Tenžės upių baseinas
Cituoti:
bet ir vaikų visokių būna. buvau susidūrus su skautais, iki šiol šiurpas vien nuo skauto pavadinimo purto. taip kad ir skautų būna visokių (aš, tikiuosi, ne apie konkrečius Corvus pažįstamus).
Taip taip skautų būna visokių. Dėl to Kretinga įsteigė Europos skautus http://www.lnesa.projektas.lt/judejimas/judejimas.htm , o ne Lietuvos ar Žemaitijos skautus. bet ir toje organizacijoje būna visko, visgi pas juos formacija dvasingesnė ir griežtesnė.

Aš visad su savim pasiimdavau pasitūsit porą skautų aktyvistų. Tai vienas vaikas labai piktinosi mūsų nuotikiu kokiais 1993m kai mes pėsčiom ėjom nuo darbėnų link Palangos miškais su kuprinėm. Žygio tikslas buvo pasitikrint savo ištvermę. Tai einant mišku mus sustabdė kažkoks miškininkų džipas ir iškraustė kuprines, o ties Vidmantais dar ir policija sustabdė ir vėl iškratė kuprines. Tai tas vaikas irgi buvo žiauriai susinervinęs ir pažemintas. Man tai kas - aš patyręs ir apsiskaitęs valkata. Su manim tiem miškininkam ir policajam diskutuot pritrūksta smarvės. O vaikams kaip? Be to juk nieko nuostabaus, kad žmonių orumas mūsų Lietuvoje žeminamas visais būdais.

Sakot akmuo į jūsų daržą? Akmenis meta mūsų poelgiai, o ne drąsaus žmogaus teisingai pakomentuota situacija.

Sakot pliotkai? Ne. Tai konkrečioje vietoje įvykęs nutikimas 2004m. vasara. Garantuoju, kad man pasipasakojęs vaikas nemelavo. Tikriasiai tose vietose iš tikro kaimiečiai labai brakoneriauja. Taip juk yra visoje Lietuvėlėje. Tas kautas pasitikėjo LOD pažymėjimu ir su žiūronais vienas romantiškai nusiteikęs išvarė į miškus.

_________________
Kuo rečiau prie gamtos kišu nagus, tuo jai geriau.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-03 14:03 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-05-28 12:37 (Pen)
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Aš visad su savim pasiimdavau pasitūsit porą skautų aktyvistų. Tai vienas vaikas labai piktinosi mūsų nuotikiu kokiais 1993m kai mes pėsčiom ėjom nuo darbėnų link Palangos miškais su kuprinėm. Žygio tikslas buvo pasitikrint savo ištvermę. Tai einant mišku mus sustabdė kažkoks miškininkų džipas ir iškraustė kuprines, o ties Vidmantais dar ir policija sustabdė ir vėl iškratė kuprines. Tai tas vaikas irgi buvo žiauriai susinervinęs ir pažemintas. Man tai kas - aš patyręs ir apsiskaitęs valkata. Su manim tiem miškininkam ir policajam diskutuot pritrūksta smarvės. O vaikams kaip? Be to juk nieko nuostabaus, kad žmonių orumas mūsų Lietuvoje žeminamas visais būdais.
Truputėlį nesupratau - iškratė visų kuprines ar tik vaikų? Jei tik vaikų, tai kodėl neužsistojai? O ko konkrečiai miškininkai ir policininkai ieškojo?
Cituoti:
... 2004m. vasara. Garantuoju, kad man pasipasakojęs vaikas nemelavo. Tikriasiai tose vietose iš tikro kaimiečiai labai brakoneriauja. Taip juk yra visoje Lietuvėlėje. Tas kautas pasitikėjo LOD pažymėjimu ir su žiūronais vienas romantiškai nusiteikęs išvarė į miškus.
Noriu pasakyti, kad tiek Lietuvos ornitologų draugijoje, tiek skautuose gali pasitaikyti ne visiškai sąžiningų žmonių, tad vien pasakius "aš skautas", arba "aš LOD narys" (net ir su pažymėjimu) nėra įgyjama neliečiamybė. Ypač "brakonieringose" vietose. Ir ne miškininkų, gamtosaugininkų ar policininkų tokiose vietose reikėtų saugotis, o pačių brakonierių, nes dažniausiai pastarieji vien kuprinės patikrinimu neapsiriboja.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-03 15:08 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2004-06-07 23:53 (Pir)
Pranešimai: 1533
Miestas: Umea, Svedija
Corvus raso:
Man tai kas - aš patyręs ir apsiskaitęs valkata. Su manim tiem miškininkam ir policajam diskutuot pritrūksta smarvės. O vaikams kaip?

Turbut tose situacijose per daug diskutavai, todel ir isrenge jus :wink:. Elktumetes padoriai tikrai niekas jusu nekratytu :wink: . As irgi su kuprinem basciausi ir su vaiku bureliais taip pat (tiesa ne su skautais :wink: ), bet nei man nei vaikams niekad nereikedavo savo turtu rodyti :!: .
Ira toks grazus ir Lietuviskas pasakymas "kaip sauksi taip ir atsilieps" :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-03 19:55 (Pen) 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2005-01-09 11:47 (Sek)
Pranešimai: 1492
Miestas: Birzai
Man irgi keistas patikrinimo atvejis :? , reikėjo kaip tai pasielgti , ar pasakyti kad tikrintu , šeip neturi teisės :wink: . Manes dar nė karto miškininkai nekratė , nors sustoja paklaust ką čia veikiu , o ir tokios teisės neturi , kas jie , policija :?:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5 69 Kitas

Visos datos yra UTC+02:00


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited